Jaunumi
24 nov 2017
Laika apstākļi ir labvēlīgi un celtniecības darbi notiek pēc plāna. Ēkai ir uzbūvēti pamati un pirmā stāva sienas un top pirmā stāva pārsegums un inženierkomunikāciju pieslēgumi pilsētas tīkliem. Ēkas ārsienas tiek būvētas no bauroc bloka HARD (5MPa) 200 un 250 mm, savukārt iekšējās daudzslāņu akustisko sienu izveidei starp dzīvokļiem tiek izmantots bauroc bloks ACOUSTIC 150. Logu un durvju pārsegšanai tiek lietotas gatavās bauroc stiegrotās pārsedzes.
4 okt 2017

Dzīvojamais nams tiks izvietots priežu ielokā Anniņmuižas parkā Imantā, rajonā ar lieliski attīstītu infrastruktūru, kur dažu minūšu attālumā pieejams viss nepieciešamais – skolas, bērnudārzi, lielveikali, sporta un medicīnas iestādes, kā arī sabiedriskais transports, kas nodrošina ātru un ērtu nokļūšanu pilsētas centrā vai Jūrmalā.

Šis projekts atbilst prasīga rīdzinieka vēlmēm dzīvot zaļi, bet ar pieejamu pilsētas infrastruktūru, būt neatkarīgam no kaimiņiem, kā savrupmājā, bet ar minimālam rūpēm par saimniecību.

3-stāvu ēka projektēta kā rindu mājas sekciju un dzīvokļu apvienojums. Ēkas abos galos izvietoti 2-stāvu un 3-stāvu dzīvokļi jeb rindu mājas sekcijas ar atsevišķām ieejām, bet ēkas centrālajā daļā izvietoti trīs dzīvokļi viens virs otra. Kopā ēkā ir 7 mājokļi ar platību no 86 m² līdz 178 m². Visiem dzīvokļiem ir balkons, lodžija vai terase. Dzīvokļu cenā ir iekļautas auto novietnes mājas pagalmā.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kurā izmantoti augstas kvalitātes un jau pārbaudīti būvniecības un iekšējās apdares materiāli no uzticamiem piegādātājiem. Katrā dzīvoklī paredzēta gāzes apkure ar autonomiem gāzes katliem un individuālo automātisko vēdināšanas sistēmu Aereco.

Piedāvājam iegādāties mājokli ar pilnu apdari par agrās rezervācijas cenu:

3-isabu dzīvokli no 166 000,00 EUR, cenā ir iekļauta auto novietne mājas pagalmā un virtuves iekārta ARENS;

2–stāvu sekciju no 257 000,00 EUR, cenā ir iekļautas 2 auto novietnes mājas pagalmā;

3–stāvu sekciju no 290 000,00 EUR, cenā ir iekļautas 2 auto novietnes mājas pagalmā.

Dzīvojamo māju plānots nodot ekspluatācijā 2018.gada rudens mēnešos. Ēkas pārvaldīšanu nodrošinās profesionāls šīs nozares uzņēmums.

29 aug 2017
Tiek uzsākti būvniecības darbi mūsu jaunajā projektā Imantā Anniņmuižas bulvārī 11. Unikālā 7 dzīvokļu ēka apvienos gan klasiskus vienlīmeņa dzīvokļus, gan divu un pat trīs stāvu dzīvokļus atsevišķās rindu mājas sekcijās. Iedzīvotājiem būs pieejama sava priežu parka zona un bērnu rotaļu laukums. Automašīnu novietošanai paredzētas stāvvietas pie mājas.

Būvniecību pabeigt ir plānots 2018.gada rudenī.

13 aug 2017
Pēc labas tradīcijas jau kuro gadu svinam celtnieku dienu uz mūsu biroja ēkas jumta terases ar skatu uz Rīgas jumtiem, kuri vienmēr atgādina par to, ka celtnieka arods ir viena no vecākajām profesijām pasaulē! Celtnieku zināšanas, talants un meistarība ļauj mūsu pilsētai kļūt skaistākai un mūsu mājam omulīgākām. Sveicam celtniekus un sadarbības partnerus!
8 aug 2017
Mūsu klienti jau ir augstu novērtējuši kvalitatīvās un pārdomātās, vienas no lielākajām virtuves mēbeļu ražotnēm Baltijā - kompānijas ARENS izgatavotās virtuves. Tagad piedāvājam iegadāties arī dzīvokli Nr.13 ar virtuves iekārtu, kas aprīkota ar visu nepieciešamo tehniku: tvaika nosūcēju, cepeškrāsni, plīts virsmu, trauku mazgājamo mašīnu un ledusskapi. Virtuvei ir piemeklēta atbilstoša santehnika un akmens darba virsma, uzstādīts apgaismojums un rūdītā stikla panelis. Visi skapji ir aprīkoti ar kvalitatīvu funkcionālu furnitūru.