Jaunumi Upesciems
23 febr, 2015, Upesciems

Īpašais piedāvājums Upesciema mājam

Maināties Jūs, mainās arī Jūsu vēlmes un iespējas. Ja Jūs ir ieinteresējusi iespēja jau šodien iegādāties ģimenes māju mūsu projektā Upesciemā, bet Jūsu ģimenei nepieciešamais optimālo istabu skaits ēkā neatbilst Jūsu budžeta iespējām, mūsu uzņēmums var piedāvāt Jums risinājumu.

    1. Jau šodien Jūs iegādājaties jebkuru no piedāvājumā esošām mājām, kuru telpu platība ir no 90 līdz 108 kv.m. ar piemājas zemes gabalu no 866 līdz 1242 kv.m. Visām mājām ir 3 istabas, virtuve, vannas istaba, dušas telpa un saimniecības telpa, kā arī autonojume. Māja ar pilnu apdari, labiekārtotu teritoriju un pieslēgumiem pie inženierkomunikāciju tīkliem izmaksās no 161900 līdz 186400 EUR.

    2. Veicot Jūsu iegādātās mājas pārbūvi, atbilstoši mūsu izstrādātajiem projekta risinājumiem, Jūs iegūsiet vēl divas papildus dzīvojamās istabas. Projekta risinājumi ir izstrādāti tā lai, Jūs pilnvērtīgi varētu dzīvot ēkā būvdarbu veikšanas laikā. Papildus izbūvējamo istabu lielums ir atkarīgs no Jūsu vēlmēm un attāluma līdz zemesgabala apbūves līnijai.

    3. No projekta saskaņošanas līdz būvdarbu pabeigšanai paies ne vairāk kā 6 mēneši un mūsu uzņēmums sniegs Jums pilnu pakalpojumu klāstu - gan projekta izstrādi un saskaņošanu, gan autoruzraudzību un tehnisko uzraudzību, kā arī būvdarbu veikšanu un veiktās pārbūves nodošanu ekspluatācijā.

Ja Jūs ir ieinteresējis mūsu piedāvājums, mēs labprāt tiktos ar Jums, lai klātienē iepazīstinātu ar iespējamiem projekta risinājumiem un detalizētāk apspriestu pakalpojumu izmaksas un apmaksas kārtību.