Atgriezties pie jaunumiem

2013. gada kolekcija

Laba atrašanās vieta un attīstīta infrastruktūra, praktisks un ērts plānojums, teicama darbu un materiālu kvalitāte – tas joprojām ir aktuāli arī šodien. Energoefektivitāte un ekoloģija ir kļuvusi par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu.

Jaunajā 2013. gada dzīvojamo māju kolekcijā ART TERRA ir apvienojusi visu labo un laika pārbaudi izturējušo, papildinājusi ar jauniem, pēdējās modes tendencēm atbilstošiem elementiem, saglabājot pieejamu cenu.

Jaunā māja ar zemes gabalu Rīgas pievārtē var kļūt ne tikai par Jūsu sapņu piepildījumu, bet arī kalpot kā uzticama investīcija.

Jūs esat enerģisks, aktīva dzīvesveida piekritējs un Jūsu sapnis ir dzīvot privātmājā gleznainā Rīgas pievārtē, pie tam, baudot pilsētā pieejamo komfortu – mūsu kolekcija ir domāta tieši Jums!!!

Jūs domājat par ekoloģiju un veselīgu dzīvesveidu, Jūs esiet praktisks, dodiet priekšroku kvalitātei, lietām, kuras kalpos Jums un Jūsu bērniem ilgus gadus – mūsu kolekcija ir domāta tieši Jums!!!

Jūs vēlaties patstāvīgi pieņemt lēmumus par savas mājas uzturēšanas tēriņiem, Jūs esat racionāls un labprāt dzīvojat piepilsētā, dažu minūšu braucienā no tās – mūsu kolekcija ir domāta tieši Jums!!!

2013. gada jaunajā kolekcijā mēs Jums piedāvājam dažādu platību un plānojumu dzīvojamo māju projektus: S-90 m2, M-100 m2, L-120 m2, XL-164 m2, uz zemes gabaliem, kuru platības variējas robežās no 929 līdz 1420 m2.

Neatkarīgi no Jūsu mājas izmēra, tajā būs: plaša viesistaba un virtuve, divas terases, vannas istaba un dušas telpa, kā arī nojume automašīnas novietošanai un palīgtelpas. Atliek tikai izvēlēties, cik guļamistabas Jūs vēlaties – divas, trīs, vai varbūt piecas.

Būvniecība, ko veic pieredzējušo speciālistu komanda, ir uzsākta un Jūs jau varat pielaikot sev savu jauno māju.