Atgriezties pie jaunumiem

Art Terra 2018.gada kalendāra prezentācija

Jaunais SIA Art Terra 2018. gada kalendārs šoreiz ir veltījums Latvijas neatkarības simtgades jubilejai.

100 gadi gan ir ievērojams vecums cilvēkam, bet ne valstij, tāpēc veidojot kalendāru par tēmu "Latvija - manas mājas", vērsāmies pēc palīdzības pie jaunākās Latvijas iedzīvotāju paaudzes - Rīgas 10. vidusskolas audzēkņiem. Kalendāram tika izvēlēti 25 skolēnu zīmējumi, kuros bērni attēloja to, kāpēc viņi mīl savas mājas Latviju, ar ko lepojas, par ko ciena un kas tiem dārgs mūsu kopīgajā Dzimtajā zemē. Kalendāra galveno vāku rotā 10.C klases skolēna Vadima Deņisova zīmējums. Par savu ieguldīto darbu visi bērni saņēma kalendārus un dāvanas.

Kalendāra veidošana sadarbībā ar Rīgas 10. vidusskolas kolektīvu jau ir kļuvusi par mūsu uzņēmuma tradīciju un mēs izsakām pateicību skolas direktorei Nadeždai Ikauniecei, vizuālās mākslas skolotājai Svitlanai Žalubovskai, kā arī reklāmas darbnīcas LCV klubs izpilddirektorei Sjūzanai Karapetjanai.

Dāvanā skolai Latvijas 100 gadu jubilejā tika sagatavota skolas fotogrāfija, kas uzņemta līdz šim neredzētā rakursā un kas turpmāk rotās skolas interjeru (autors Aleksandrs Kendenkovs). Šī fotogrāfija redzama arī uz kalendāra aizmugurējā vāka.