Atgriezties pie jaunumiem

Ir uzsākta mājokļu rezervācija projektā “Anniņmuižas bulvāris 11, Rīgā".

Dzīvojamais nams tiks izvietots priežu ielokā Anniņmuižas parkā Imantā, rajonā ar lieliski attīstītu infrastruktūru, kur dažu minūšu attālumā pieejams viss nepieciešamais – skolas, bērnudārzi, lielveikali, sporta un medicīnas iestādes, kā arī sabiedriskais transports, kas nodrošina ātru un ērtu nokļūšanu pilsētas centrā vai Jūrmalā.

Šis projekts atbilst prasīga rīdzinieka vēlmēm dzīvot zaļi, bet ar pieejamu pilsētas infrastruktūru, būt neatkarīgam no kaimiņiem, kā savrupmājā, bet ar minimālam rūpēm par saimniecību.

3-stāvu ēka projektēta kā rindu mājas sekciju un dzīvokļu apvienojums. Ēkas abos galos izvietoti 2-stāvu un 3-stāvu dzīvokļi jeb rindu mājas sekcijas ar atsevišķām ieejām, bet ēkas centrālajā daļā izvietoti trīs dzīvokļi viens virs otra. Kopā ēkā ir 7 mājokļi ar platību no 86 m² līdz 178 m². Visiem dzīvokļiem ir balkons, lodžija vai terase. Dzīvokļu cenā ir iekļautas auto novietnes mājas pagalmā.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kurā izmantoti augstas kvalitātes un jau pārbaudīti būvniecības un iekšējās apdares materiāli no uzticamiem piegādātājiem. Katrā dzīvoklī paredzēta gāzes apkure ar autonomiem gāzes katliem un individuālo automātisko vēdināšanas sistēmu Aereco.

Piedāvājam iegādāties mājokli ar pilnu apdari par agrās rezervācijas cenu:

3-isabu dzīvokli no 166 000,00 EUR, cenā ir iekļauta auto novietne mājas pagalmā un virtuves iekārta ARENS;

2–stāvu sekciju no 257 000,00 EUR, cenā ir iekļautas 2 auto novietnes mājas pagalmā;

3–stāvu sekciju no 290 000,00 EUR, cenā ir iekļautas 2 auto novietnes mājas pagalmā.

Dzīvojamo māju plānots nodot ekspluatācijā 2018.gada rudens mēnešos. Ēkas pārvaldīšanu nodrošinās profesionāls šīs nozares uzņēmums.