Atgriezties pie jaunumiem

Svinam SPĀRU SVĒTKUS!

Spāru svētki ir viens no skaistākajiem brīžiem ēkas tapšanas procesā, un ar tiem tiek atzīmēts svarīgs posms - ēka ir ieguvusi savu veidolu, līdz ar to ne tikai arhitekti zina un var iztēloties, kāda būs ēka, kad tā tiks pabeigta, bet nu katrs redz tās aprises un formas.
Lai ēka pilnībā tiktu pabeigta, to varētu nodot ekspluatācijā, kā arī māja varētu iemantot savus jaunos iedzīvotājus, mums priekšā vēl gars ceļš ejams un nāksies daudz, sūri un atbildīgi strādāt, bet šodien mēs priecājamies par šo starpposmu un sakām paldies visiem, kas līdz šim ir piedalījušies ēkas tapšanā, palīdzējuši un rūpējušies.

Īpaši pateicamies mūsu partneriem un atbalstītājiem, proti projektētājiem: SIA „Štāls un Šteinbergs”, SIA „Mehāniskās sistēmas”, SIA „Unisat”, SIA „D&V Projekts”, SIA „Elko”; būvniekiem: SIA „E būvvadība”, SIA „VSV celtnieks”, SIA „Lux Design”, SIA ”Arbets”, SIA „Vitotec”, SIA „Eurologi”, SIA „Ekovent”, SIA „Rīgas gāzes serviss” , SIA „SUIS Rīga”; mērniekiem SIA "Vides konsultāciju birojs"; būvmateriālu un konstrukciju izgatavotājiem un piegādātājiem: AS „BMGS” , SIA „JMR-Frame”, SIA „Optimera”, AS „RAUTAKESKO”, SIA „Sanistal”, SIA „D99” un visiem citiem, ar kuriem mēs sadarbojamies projekta BITERA 6 attīstībā. Liels paldies visiem par ieguldīto darbu, par savlaicīgi sniegtajiem padomiem, atbalstu un sapratni.

Šodien uzkārtais ozollapu vainags, lai simbolizē ēkai ozola mūžu – stipru, izturīgu, pamatīgu un ilgmūžīgu. Tas ir arī apliecinājums tam, ka kopā mēs varam, mums izdodas un esam apņēmības pilni strādāt tālāk.