Atgriezties pie jaunumiem

Svinam Spāru Svētkus Imantā!

Latviešu tradīcijas ir ļoti bagātas un viena no tām ir Spāru svētki, kuros tiek atzīmēta būvniecības posma pabeigšana - ir uzbūvēts ēkas karkass un uzslietas spāres. Spāru svētki ir brīdis, kad būves īpašnieki izsaka atzinību projektētājiem, būvuzraugiem un celtniekiem par līdz šim paveikto smago darbu.

Šodien mēs izsākam pateicību mūsu partneriem un atbalstītājiem, proti arhitektu birojam “Arhetips” un Andim Arbidānam; projektētājiem: “Štāls un Šteinbergs” un Atim Šteinbergam, Moduls Rīga; būvniekiem: Enkel Serviss, NT-Grup, Rīgas gāzes serviss, Infrakom, EBV Group, Arbets; arboristiem: Labie Koki; būvmateriālu un konstrukciju izgatavotājiem un piegādātājiem: Fonsterprof, Būvniecības ABC, EK sistēmas, K Senukai, Sanistal, Sonel santehnika salons, D99 un visiem citiem, ar kuriem mēs sadarbojamies projekta Anniņmuižas bulvārī 11 attīstībā.

Liels paldies visiem par ieguldīto darbu, par savlaicīgi sniegtajiem padomiem, atbalstu un sapratni.

Šodien uzkārtais ozollapu vainags, lai simbolizē ēkai ozola mūžu – stipru, izturīgu, pamatīgu un ilgmūžīgu. Tas ir arī apliecinājums tam, ka kopā mēs varam, mums izdodas un esam apņēmības pilni strādāt tālāk.