Anniņmuižas bulv. 11, Rīga

Unikāls dzīvojamais nams ANNIŅMUIŽAS bulvārī 11, Rīgā, kas izvietots priežu ielokā Anniņmuižas parkā Imantā. 3-stāvu ēka projektēta kā rindu mājas sekciju un dzīvokļu apvienojums. Ēkas abos galos izvietoti 2-stāvu un 3-stāvu dzīvokļi jeb rindu mājas sekcijas ar atsevišķām ieejām, bet ēkas centrālajā daļā izvietoti trīs dzīvokļi viens virs otra. Kopā ēkā ir 7 mājokļi ar platību no 86 m² līdz 177 m². Visiem dzīvokļiem ir balkons, lodžija vai terase. Dzīvokļu cenā ir iekļautas auto novietnes. Privātā norobežotā teritorijā ir bērnu rotaļu laukums un zaļā zona ar skaistam priedēm.

Realizēts projekts
Rindu māja Anniņmuižas parkā Imantā, Rīgā

Infrastruktūra

Māja atrodas koptā mežaparkā ar atpūtas un sporta zonām, bērnu rotaļu laukumiem. Gājiena attālumā pieejama pilna pilsētas infrastruktūra, ērta transporta satiksme ar Rīgas centru un Jūrmalu.

Projekta risinājums

Unikāls pilsētas rindu mājas projekta risinājums ar 1,2 vai 3 stāvu dzīvokļiem.

Komforts

Atsevišķa ieeja 2 un 3 stāvu dzīvokļiem, savs priežu parks, autostāvvieta pie mājas, labiekārtota teritorija un bērnu rotaļlaukums.

Tehnoloģijas

Mūsdienīgi tehnoloģiskie risinājumi un iekārtas, individuālie gāzes katli un individuāla ventilācijas sistēma.

Jaunumi

11. jūnijs 2019 Anniņmuižas 11
Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja Anniņmuižas bulvārī 11, Rīgā ir pieņemta ekspluatācijā
21. decembris 2018 Anniņmuižas 11
Visi dzīvokļi ir rezervēti
Projektā Anniņmuižas bulvāris 11, Rīgā ir rezervēti visi dzīvokļi! Pateicamies mūsu klientiem par uzticību, kā arī mūsu pieredzes un profesionalitātes augsto novērtējumu.